Oled valinud

Startup

Oled valinudSiit leiavad suurettevõtted endale sobivad koostööpartnerid, kellega ühiselt arendada uudseid lahendusi ning ellu viia projekte Level11 kiirendis.
Kui sisestad oma koostöösoovi, paneb Level11 meeskond selle matchmaking lehele üles ning koostööpakkumisest huvitatud suurettevõte saab oma huvist märku anda.
Lisaks soovitab Level11 meeskond otsekontakte potentsiaalsete ettevõtetega, kellega ühisprojekti kaaluda.

TEXTA OÜ

Rakendused vabateksti analüüsiks

TEXTA on tekstianalüütikaks või sellel põhinevateks lahendusteks vajalikud tööriistad. Soovime partneriga luua kliendispetsiifilisi eeltöötlejaid ning juurutada toolkiti kliendi töökeskkonnas.

BudgetMatador

Ühenda arved eelarvetega

Juhtidele mõeldud veebirakendus, mis asendab Exceli ja võimaldab prognoosida eelarveid ning jälgida nende täituvust samast vaatest. Otsime pilootprojekti suurettevõttega.

Feelingstream

Automaatne vabateksti analüüs

Masinõpet kasutav töövahend klienditagasiside analüüsiks, kliendisuhtluse optimeerimiseks, müügitöö efektiivistamiseks. feelingstream.com/demo/ Otsime koostööd teenuste arendamiseks.

Sentab

Telekonsultatsiooni platvorm meditsiinis

Sentab arendab telekonsultatsiooniplatvormi üld- ja eriarstiabiks: kaugkonsultatsioonid video- ja audiokõnedena ja sõnumivahetusena, kalendri haldus jm. Otsime koostööks tervishoiuteenuse osutajaid.

Veriff

Veebipõhine isikusamasuse tuvastamine

Veriff soovib näotuvastuse tehnoloogiat testida ja edasi arendada seal, kus on vaja korduvat näotuvastust samadele inimestele (finantsteenused, turva- ja pääsusüsteemid, kaupade tellimine jms).

Eziil

Reaalajas töötav tootmistarkvara

Eziil annab tootmise ressurssidest ja hetkeseisust reaalajas visuaalse ülevaate juhtimisotsuste sisendiks. Otsime koostööks tootmisettevõtteid, kes aitaks tööriistu testida ja välja arendada.

Sensition

3D-sensorsüsteem

Sensitioni rakenduseks on inimeste leidmine ja nende liikumise jälgimine filmitööstuses. Firma tehniline kompetents on sensorsüsteemid ja masinnägemine, mida soovitakse rakendada tööstusautomaatikas.

Covisual

Reaalajas suhtlemine ehitusjoonistel

Covisual on reaalajas toimiv töölaud, kus distantsil viibivad inimesed saavad ühiselt ehitusjoonistel töötada ja suhelda. Soovime seda koostöös ehitusplatsil katsetada töö efektiivsemaks muutmiseks.

Chat Create

Automatiseeritud kliendisuhtlus

Online kliendisuhtluse ja teeninduse optimeerimine ja automatiseerimine. Soovime koostööd ettevõttega, kellel on oluline osa kliendisuhtlusest online kanalites. Kogemus finantssektoris, teeninduses.

Neuroactive AI

PREDICTIVE DATA ANALYTICS

Platform for machine learning and predictive data analytics for commercial and industrial applications (fraud detection, incident classification, predictive  maintenance, demand forecasting, etc)

Sofable

Mööbel tegevuspõhistele kontoritele

Sofable on ruumidele, kus on vaja funktsioone või meeleolu kiirelt muuta (kontor, koosolek, coworking jne). Otsime koostööd sisearhitektidega, kes töötavad tegevuspõhiste kontoritega Eestis ja mujal.

CITY CARRIER

LAST-MILE DELIVERY MANAGEMENT

Online platform to manage deliveries and optimize cost with multi-point route optimization, time windows, real time traffic info, crowdsourcing. Looking to partner with courier and logistic companies.

TempID

Healthcare, e-Health services

TempID is reusable smart-patch+mobile app that measures and records body temperature. We're looking for science institutions, companies and mentors from healthcare field for joint product development

Shipitwise

INDUSTRY 4.0, LOGISTICS AUTOMATION

Machine-to-machine interfaces for fleet owners/freight forwarders (price lists digitalisation, dynamic pricing, instant payment, self billing etc). Want to partner with fleet owners/freight forwarders

ELIKO

Protsesside jälgimise riistvaralahendused

Riistvaralahendused täpseks positsioneerimiseks, seadmete, kauba, liikumise jälgimiseks. Otsime partnerit, kel vaja seadmeid, ressursse, protsesse jälgida, andmeid koguda, integreerida muu tarkvaraga

Fututec

Infrastruktuuri halduslahendused

Infrastruktuuri halduslahendused, nende kohaldamine hooldusteenuse ülesehitusele, kinnisvara hoolduse automatiseerimine. Otsime partnerit, kelle spetsiifikale vastavalt teenuseid edasi arendada.

VITS

Töötervishoiuinfo automatiseerimine

Ettevõtete töötervishoiuinfo haldamine, erilahenduslike haldamis- ja käitumisreeglite loomine. Otsime keeruka töökeskkonna ja suure personaliga partnereid, sh tootmine, teenindus, ehitus, logistika jm.

Global Reader

Tootmisefektiivsuse arendamine

Tootmisliinide automatiseerimine, efektiivsuse reaalajas jälgmine sensoritega, analüütilised otsustusmootorid. Otsime partneriks tööstuseid, kelle tehnoloogiale analüütilisi tööriistu rakendada.

EveryPay

Nutikad makselahendused e‑äridele

Pakume koostööd partneri vajadustele vastava kaardimakseplatvormi arendamisel. Personaalsed makselahendused aitavad partneril tekitada uut käivet, kinnistada kliente, võimaldada impulsiivoste jne.

eHarv

Wind turbine energy

eHarv- energy harvesting technologies with high efficiency. Want to cooperate with wind turbine business related company (consult, prototype, license). www.winden.co

MRPEasy

Tootmisressursside planeerimine

MRPEasy on lihtne, aga võimekas pilvepõhine tootmise planeerimise tarkvara, hõlmates toomise planeerimist, hankeid, laojuhtimist, CRMi. Otsime partneriks tootmisettevõtet edasiseks tootearenduseks.